arrow-left arrow-right ctaemail info language like place send services tel user zoom

Q.I.P. s.r.o.
Sokolova 696/32
619 00 Brno

Zákaznická linka
+420 541 263 290
Po - Pá 6:00 - 14:30 hod.

Česky

NAPIŠTE NÁM

Certifikace

Prohlášení o politice kvality – Q.I.P. s.r.o. je organizace poskytující produkty a služby v oblasti tepelného a chemicko-tepelného zpracování kovů.

Vrcholové vedení vytvořilo, zavedlo a neustále udržuje postupy vhodné pro účely a kontext se strategickým zaměřením organizace, zavazuje se k operativním reakcím na příslušné požadavky zákazníků zejména řešením rizik a příležitostí, které ovlivní shodu produktů a služeb a neustále tak bude zvyšovat spokojenost zákazníků. Vrcholové vedení bude tímto zaměřením trvale prokazovat svou vůdčí roli a závazky a bude trvale určovat, chápat a neustále plnit požadavky zákonů a předpisů.

Povedeme organizaci k trvalé prosperitě, neustále se zlepšující odborné úrovni a kvalitě, která naše zákazníky vždy uspokojí. K naplnění stanovené politiky kvality se zavazujeme neustále zlepšovat systém managementu kvality. Politiku kvality se zavazujeme udržovat jako dostupnou a neustále udržovanou aktuální dokumentovanou informaci. Politiku kvality budeme neustále komunikovat se zaměstnanci organizace a relevantními zainteresovanými stranami s cílem jejího pochopení a aplikace plnění požadavků.

stáhnout v PDF zde

stáhnout v PDF zde